درباره ما

مجموعه کرقند زعفران


راه حلی امروزی‌تر برای خرید

زعفران گیاهی است با ارزش ، زعفران خالص و با کیفیت افتخار ملی ماست.

آنچه برای ما اهمیت فوق العاده ای دارد افزایش کیفیت زعفران ، افزایش عملکرد و حذف هر نوع آلودگی در زعفران است.

توسعه اینترنت روش‌های خرید ما را به کلی دگرگون کرده است. منافع موجود در خرید اینترنتی هر روز تعداد بیشتری از مردم را به تجربه آن و ایجاد تغییر در الگوهای متداول خرید ترغیب می‌کند. امروز دیگر افراد این روش خرید را بیشتر منطبق بر شرایط زندگی مدرن می‌بینند. ویژگی‌ها و طبیعت خرید اینترنتی با روحیات و نیازهای رو به رشد ما هماهنگ‌تر شده است. همه سخت در حال تلاش برای پیشرفت‌های شخصی و جمعی خود هستیم.

امروزه بهای اوقات فراغت ما با وجود مشغله‏‌های روزانه بسیار گرانبها‌تر شده است. همه ما برای این اوقات برنامه ریزی فشرده‏‌تری داریم. دیگر صرف زمان‌هایی نسبتا طولانی در فعالیت‏‌های نه‌چندان با اهمیت مانند خرید و سفرهای شهری برای بسیاری از انسان‌ها اولویت خود را از دست داده است. هوشمندی انسان‌ها، آنها را مجاب می‏‌کند که با تغییر در الگوهای قدیمی و نا‏کارآمد زندگی، هوشمندانه‏‌تر و امروزی‏‌تر زندگی کنند. صرف اوقات فراغت برای تفریح، آموزش، ورزش، لذت بردن از علایق شخصی و رفع خستگی‏‏‌های روزانه اولویت بیشتری نسبت به فعالیت‌‏‏‏های وقت‌گیر و در عین حال کم اهمیت‏‏‏‌تر مانند خرید کردن دارند.

 

کرقند زعفران : بررسی، انتخاب و خرید آنلاین

 

کرقند زعفران مرجع تخصصی فروش اینترنتی زعفران و زرشک به شمار می رود که در دسته بندی های مختلف در این مجموعه اینترنتی عرضه می شوند. کرقند زعفران با تنوعی بسیار بالا از انواع زعفران، زرشک، هل، عناب و…، در همراهی مشتریان در فرآیند خرید نهایت تلاش خود را می‌‏‏کند. کاربران و مشتریان کرقند زعفران می‏‏‌توانند با حق انتخابی بسیار بالا و با دریافت اطلاعاتی کامل برای انتخاب درست کالای مورد نظر خود، وب سایت کرقند زعفران را بررسی کنند و با حداکثر اطمینان کالای خود را انتخاب و خرید کنند. همواره بهترین انتخاب و بهترین خدمات، شایسته مشتری کرقند زعفران است.

از ارکان اساسی مجموعه کرقند زعفران شناسایی و فروش زعفران اصیل و با کیفیت به عرضه کنندگان معتبر در سطح جهان و مصرف کنندگان در زمینه های صنعتی و درمانی می باشد.

ما زعفران و زرشک باکیفیت را مستقیما از روستای کرقند شهرستان قائنات، پایتخت طلای سرخ جهان عرضه میکنیم.

روستای کرقند ( دهکده جهانی زعفران ) در ۷۰ کیلومتری شهر قاین، خراسان جنوبی قرار دارد و به دلیل موقعیت کوهستانی و آب و هوای معتدل این منطقه و ارتفاع از سطح ، زعفران این منطقه کیفیت بی نظیری دارد.

از اهداف اصلی مجموعه کرقند زعفران نوآوری در موضوع فراوری زعفران و ایجاد محصولات فرعی در زمینه این گیاه ارزشمند ایرانی میباشد که امیدواریم با یاری خداوند باری دیگر پرچم کشور عزیزمان ایران را در تمام جهان برافراشته نماییم.

 

کیفیت هدف ما نیست وظیفه ماست.

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

خانه
فروشگاه
وبلاگ