ایران بزرگترین کشور تولید کننده زعفران در جهان میباشد و خراسان بزرگترین مزارع این محصول را در خود جای داده است.

زعفران یکی از گران قیمت ترین ادویه های سنتی ایران و جهان است که مصارف آن چه در بخش صنعتی و چه دارویی و غذایی  بسیار بالا می باشد و همچنین تقاضای خرید بالایی نیز داراست، همین موضوع باعث شده که و همواره افراد زیادی به دنبال سرمایه گذاری در آن هستند.


از آنجایی که  کشور ایران با کیفیت ترین نوع زعفران را تولید می کند، کشورهای زیادی به دنبال خرید زعفران عمده صادراتی از ایران می باشند، جالب است بدانید در حال حاضر بیشتر از 95 درصد از زعفران کل جهان توسط ایران تامین می گردد؛ لازم به ذکر است که به دلیل تحریم ها، بخشی از زعفران به صورت مستقیم صادر می شود و

بخش دیگر توسط کشورهایی مانند کشورهای حاشیه خلیج فارس خریداری می شود و بعد از اینکه بسته بندی شدند، با آرم و برند خودشان آن را به کشورهای اروپایی صادر می کنند.

  برای خرید زعفران عمده   بدون واسطه و مستقیم کافی است با ما ارتباط بگیرید تا کارشناسان ما شما را راهنمایی کنند.

 

زعفران خراسان و به طبع زعفران ایران با کیفیت ترین نوع زعفران در جهان بشمار می آید و همواره قیمت زعفران یکی از مباحث مهم برای صادرکنندگان و افرادی است که در زمینه خرید و فروش عمده زعفران فعالیت دارند.

 همانطور که می دانیم ، قیمت ارز باعث نوسان قیمت زعفران می گردد ، با توجه به اینکه قیمت ارز در ایران به هیچ وجه ثبات ندارد، این امکان وجود دارد که قیمت زعفران را بصورت روزانه در سایت به روز کنیم.

باید بدانیم که قیمت زعفران امروز نسبت به زعفران مثقالی و گرمی، کمتر است و افرادی که زعفران را به صورت بدون بسته بندی  خرید و فروش می کنند، قطعا سود بیشتری کسب خواهند کرد. سایت کرقند زعفران به شما این کمک  را میکند تا قیمت زعفران را بصورت روزانه و مقایسه ای با روز قبل ببینید و در کمترین زمان از کرقند زعفران فروشنده اصلی و بدون واسطه و راحت خرید کنید، تنها کاری که برای خرید باید انجام دهید این است که به با شماره 09156468325 تماس بگیرید.

فروش زعفران

ارزش غذایی زعفران  بسیار بالایی است و به واسطه همین موضوع بازار فروش زعفران روز به روز رونق بیشتری پیدا می کند.

زعفران مصارفی نظیر خوراکی و دارویی و صنعتی دارد و از آن در تهیه برخی از محصولات زیبایی و بهداشتی مانند ماسک و کرم های دست و صورت و بعضی داروها  استفاده می شود.  از زعفران برای درمان یا پیشگیری برخی از بیماری ها و مواردی مانند افسردگی، بهبود سیستم گوارشی ،افزایش سلامت قلب و عروق، افزایش سلامت پوست و مو،  بهبود سیستم تنفسی، پیشگیری از سرطان، کاهش کلسترول خون و غیره استفاده می شود. تمام مواردی که به آن اشاره شد، باعث شده است تا افراد زیادی تمایل به خرید زعفران عمده صادراتی داشته باشند و بازار فروش زعفران عمده و خرده همواره یک روند صعودی را در پیش بگیرد و روز به روز سود بیشتری برای افرادی که در زمینه خرید و فروش زعفران فعالیت دارند، به همراه داشته باشد.

کرغند زعفران